Szkolenia Hybrydowe w Golden Floor

SZKOLENIA HYBRYDOWE W GOLDEN FLOOR

Szkolenia Hybrydowe, to nasza odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku i naszych Klientów. Udostępniamy w naszych przestrzeniach opcję szkoleń hybrydowych, aby łatwo połączyć szkolenie stacjonarne i online.

JAK REALIZOWANE SĄ SZKOLENIA HYBRYDOWE W GOLDEN FLOOR?

W trakcie szkolenia hybrydowego w przestrzeniach Golden Floor, umożliwiamy organizację szkolenia stacjonarnego do którego dołączyć mogą również uczestnicy online z dowolnego miejsca. W ten sposób nasi Klienci mogą z łatwością dobrać formułę szkoleń do potrzeb i możliwości uczestników. Podczas szkolenia, dzięki możliwości swobodnej interakcji obu grup, z powodzeniem realizowane są założenia i zaplanowany program. Odpowiedni sprzęt tj. kamery, monitory i mikrofony czy łącze internetowe, pozwalają uczestnikom widzieć się i słyszeć w czasie rzeczywistym i nawiązywać rozmowy oraz w pełni uczestniczyć w ćwiczeniach i warsztatach .

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OPCJĘ SZKOLENIA HYBRYDOWEGO W GOLDEN FLOOR?

Szkolenia Hybrydowe w Golden Floor, to obecnie najbardziej elastyczna i komfortowa forma organizacji tego typu wydarzeń. Niezależnie od sytuacji uczestników, mogą oni swobodnie dołączyć do szkolenia w najbardziej dogodnej dla siebie formie. Najwyższej jakości sprzęt używany w trakcie szkoleń, pozwala na dokładne śledzenie prowadzącego oraz interakcję z pozostałymi uczestnikami. Dzięki takiemu połączeniu można zagwarantować maksymalny komfort i kameralną atmosferę w warunkach stacjonarnych, nie martwiąc się jednocześnie o limity związane z ilością uczestników. Szkolenie Hybrydowe w Golden Floor to również gwarancja wzięcia udziału w szkoleniu bez względu na zmieniające się plany i dyspozycyjność uczestników.

CZEGO MOGĄ SPODZIEWAĆ SIĘ PROWADZĄCY I UCZESTNICY SZKOLENIA HYBRYDOWEGO W GOLDEN FLOOR?

Formuła Szkolenia Hybrydowego w Golden Floor została opracowana w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby każdej osoby biorącej udział w szkoleniu, niezależnie od roli i miejsca.

Prowadzący szkolenie, dzięki dokładnie zaprojektowanej przestrzeni oraz dostępności specjalistycznego sprzętu może z powodzeniem prowadzić szkolenie w taki sposób, by odbiorcy stacjonarni oraz online odczuli pełną immersję i efektywność. W trakcie szkolenia może wyświetlać tę samą prezentację jednocześnie w sali i online, a także manipulować kamerą i monitorami tak, by uczestnicy online mogli jak najlepiej skupić się na przekazywanej treści i mieć wrażenie bycia w sali razem z innymi. Dodatkowo, prowadzący ma dostęp do kont użytkowników w systemie wideokonferencji, który pozwala na tworzenie mieszanych grup uczestników, aby móc z powodzeniem przeprowadzać warsztaty i ćwiczenia, wymagające pracy w mniejszych zespołach.

Uczestnicy stacjonarni będą mogli mieć bezpośredni kontakt z pozostałymi osobami znajdującymi się na sali oraz swobodnie widzieć i nawiązywać interakcję również z uczestnikami online, na umieszczonych w sali ekranach. Dodatkowo, uczestnicy online będą mogli śledzić szkolenie z punktu widzenia uczestnika stacjonarnego, gdyż kamery umiejscowione są na fotelach w salach szkoleniowych, a na ich ekranach wyświetlane będą aktualnie prezentowane w sali slajdy prezentacji. W czasie prac grupowych uczestnicy stacjonarni, usadzeni w podgrupach na sali, będą mogli współpracować z uczestnikami online wykorzystując dodatkowe mniejsze ekrany. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, wszyscy użytkownicy będą mogli przejść szkolenie w efektywny i dogodny dla siebie sposób.

Dodatkowym benefitem dla uczestników jest możliwość zmiany wariantu udziału w szkoleniu, w przypadku nagłej zmiany planów – uczestnicy stacjonarni bez problemu mogą dołączyć do szkolenia online, jeśli zajdzie taka potrzeba.

JAK ZORGANIZOWAĆ SZKOLENIE HYBRYDOWE W GOLDEN FLOOR?

Opcja Szkolenia Hybrydowego jest dostępna w każdej lokalizacji Golden Floor. Nasz zespół zajmuje się technicznym przygotowaniem sali oraz sprzętu, a także systemu do wideokonferencji. Dokładamy też wszelkich starań aby jak najlepiej przedstawić prowadzącym działanie i możliwości sprzętu. Aby zarezerwować przestrzeń do Szkolenia Hybrydowego w Golden Floor zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami telefonicznie lub poprzez formularz na stronie w zakładce Kontakt. Zdjęcia i opisy wszystkich sal dostępnych w lokalizacjach Golden Floor znajdą Państwo w zakładce Wynajem sal.