Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Golden Floor Centrum

Golden Floor Centrum konferencyjne i szkoleniowe to unikalne miejsce idealne do organizacji wszelkiego typu spotkań, konferencji i eventów w centrum Warszawy. Znajduje się na drugim piętrze prestiżowego budynku Centrum LIM, centralnie usytuowanego przy Alejach Jerozolimskich – jednej z głównych arterii Warszawy. Centrum Konferencyjne Golden Floor to doskonałe miejsce dla organizatorów szkoleń i eventów, oferując pełne spektrum udogodnień dla uczestników.

Nasze sale konferencyjne, różniące się wielkością, charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, przy zachowaniu najwyższego standardu. Dodatkowo, zapewniamy szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak profesjonalny catering, wynajem sprzętu, oraz kompleksową pomoc w organizacji wydarzenia. Nasza oferta obejmuje także możliwość przeprowadzenia szkoleń hybrydowych, łączących tradycyjne spotkania stacjonarne z platformami online.

Co czyni naszą lokalizację niezwykłą, to obecność luksusowego hotelu Marriott, który stanowi integralną część kompleksu Centrum LIM. Ten 5-gwiazdkowy hotel zapewnia doskonałe warunki noclegowe, szeroki wybór opcji gastronomicznych oraz wygodny parking podziemny. Dodatkowo, nasza przestrzeń obejmuje taras o powierzchni 300 metrów, oferujący wspaniałą panoramę na Warszawę, który jest dostępny wyłącznie dla naszych klientów. Jest to idealne miejsce na relaksujące przerwy kawowe oraz obiadowe na świeżym powietrzu, a także doskonałe do organizacji wyjątkowych wydarzeń.

Poza tym, znajdujemy się tuż naprzeciwko Dworca Centralnego, centrum handlowego Złote Tarasy oraz monumentalnego Pałacu Kultury i Nauki. Doskonałe połączenia komunikacyjne są gwarantowane dzięki licznie kursującym tramwajom i autobusom oraz bliskości stacji metra Centrum. W okolicy krzyżują się różne trasy transportu publicznego, co sprawia, że podróż na międzynarodowe lub krajowe lotnisko zajmuje zaledwie 20 minut.

Pozostałe ośrodki:
Sprawdź sale konferencyjne w Sale Konferencyjne Golden Floor  na SaleBiznesowe.pl