Szkolenia Hybrydowe w Golden Floor

Szkolenia Hybrydowe to odpowiedź Golden Floor na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku i naszych klientów. Udostępniamy w naszych przestrzeniach opcję szkoleń hybrydowych, aby łatwo połączyć szkolenie stacjonarne i online.
W trakcie szkolenia hybrydowego w przestrzeniach Golden Floor umożliwiamy Państwu organizację szkolenia stacjonarnego do którego dołączyć mogą również uczestnicy online z dowolnego miejsca. W ten sposób nasi klienci mogą z łatwością dobrać formułę szkoleń do potrzeb i warunków poszczególnych uczestników. 

Odpowiedni sprzęt, taki jak kamery, monitory i mikrofony, pozwala uczestnikom widzieć się i słyszeć w czasie rzeczywistym,a dzięki temu nawiązywać rozmowy oraz w pełni uczestniczyć w ćwiczeniach i warsztatach na forum, w parach lub grupach.  Dzięki współpracy z firmą dostarczającą niezbędne wsparcie techniczne gwarantujemy najwyższą jakość usługi szkoleń hybrydowych.

Więcej informacji o tej formie szkoleń znajdą Państwo w zakładce Szkolenia hybrydowe. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi i rezerwacji sal na wydarzenia. 

Pozdrawiamy

Zespół Golden Floor