Sala szkoleniowo - konferencyjna Woda na wynajem

Golden Floor Eurocentrum Warszawa, al. Jerozolimskie 134, Warszawa Centrum

Sala Woda - Podstawowe informacje dla wynajmujących
Piętro:1
Dostęp do światła dziennego:Tak
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Sala szkoleniowo-konferencyjna o powierzchni 35 metrów kwadratowych. Sala usytuowana jest na 1 piętrze budynku klasy A. Atutem sali jest jej położenie – w bliskiej odległości zarówno od recepcji, szatni, serwisu kawowego jak i wind co podwyższa komfort dla uczestników i trenerów szkoleń. Jej powierzchnia charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, nowoczesnym wystrojem wnętrza oraz dużymi panoramicznymi oknami wpuszczającymi dużą ilość światła słonecznego. Sala jest klimatyzowana, wyposażona w projektor o wysokiej rozdzielczości, ekran oraz Wi-Fi. W cenie najmu zapewniamy na życzenie: pilot do prezentacji, dodatkowe głośniki do laptopa oraz flipchart. Za dodatkową opłatą, istnieje możliwość zamówienia laptopa oraz telewizora LCD. Wszystkie nasze sale konferencyjne można dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta (m. in. wyposażyć w ledbary, nagłośnienie koncertowe, kabinę symultaniczną, wizualizer, laptopy oraz inne udogodnienia).

Sala Woda wynajmowana jest do organizacji:

 • szkoleń,
 • konferencji,
 • warsztatów.
Wyposażenie sali konferencyjno-szkoleniowej
Projektor
Ekran
TV LCD Na zamówienie
Flipchart
Wi-Fi
Klimatyzacja
Pilot do prezentacji
Głośniki do laptopa
Laptop Na zamówienie
Nagłośnienie sali Na zamówienie

Cennik i oferta wynajmu

Aby poznać szczegółową ofertę wynajmu sali, jej wymiary, dokładne rzuty i cenę skontaktuj się z naszym doradcą lub złóż zapytanie przez formularz. Możliwość wynajmu na godziny.

Sprzęt dodatkowy

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowego sprzętu na salę konferencyjno-szkoleniową, zachęcamy do złożenia zapytania poprzez lub drogą mailową.

Sala szkoleniowo - konferencyjna Woda na wynajem Golden Floor Eurocentrum Warszawa, al. Jerozolimskie 134, Warszawa Centrum

Rzuty i aranżacje

 • Układ teatralny 25
 • Układ szkolny
  ze stołami
  15
 • Układ podkowy
  ze stołami
  11
 • Układ podkowy
  bez stołów
  15
Sprawdź sale konferencyjne w Sale Konferencyjne Golden Floor na SaleBiznesowe.pl