Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Golden Floor Plaza

al. Jerozolimskie 123A, Warszawa

Centrum szkoleniowe Warszawa

Centrum Konferencyjne Golden Floor Plaza, usytuowane przy Al. Jerozolimskich 123A, cieszy się dogodną lokalizacją w pobliżu Dworca Warszawa Centralna oraz Dworca Warszawa Ochota, co
gwarantuje szybki i łatwy dojazd z każdego zakątka miasta. Sale konferencyjne Golden Floor znajdują się na 11 piętrze prestiżowego wieżowca Atlas Tower.

Oferujemy cztery sale szkoleniowe, które mogą pomieścić nawet 70 uczestników, spełniając najwyższe wymagania podczas organizacji wydarzeń. Zaprojektowane z myślą o nowoczesności oraz funkcjonalności, gwarantują najwyższy komfort podczas wszelkich spotkań biznesowych, od szkoleń po bankiety.

Oferujemy również szeroki wachlarz usług dodatkowych, oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzenia. Nasza bogata oferta cateringowa, obejmująca trzy opcje: standardową, premium i bankietową, zadowoli nawet najbardziej
wymagających Klientów.

Ponadto, w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza, nasi Klienci doceniają również możliwość organizacji szkoleń hybrydowych, łączących spotkania stacjonarne z online, co umożliwia dotarcie do szerszej grupy uczestników. Dzięki symetrycznemu łączu internetowemu o szybkiej przepustowości, można jednocześnie prowadzić ponad 30 transmisji online w jakości Full HD.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Przekonaj się, jak łatwo można zrealizować doskonałe wydarzenie w samym sercu Warszawy przy współpracy z Centrum Konferencyjnym Golden Floor.

 

Pozostałe ośrodki:
Sprawdź sale konferencyjne w Sale Konferencyjne Golden Floor  na SaleBiznesowe.pl