Centrum konferencyjno – szkoleniowe Golden Floor Eurocentrum Warszawa

Zobacz spacer wirtualny

Centrum Konferencyjne Golden Floor Eurocentrum oferuje Państwu wynajem sal konferencyjnych na szkolenia i konferencje, jak również organizację bankietów oraz wydarzeń o charakterze eventowym połączonych z imprezami integracyjnymi, czy kongresy.

Nasze Centrum Szkoleniowe znajduje się na 1 piętrze biurowca Eurocentrum, gdzie do dyspozycji naszych Gości oddajemy 5 sal z dostępem do światła dziennego. Największa z nich może pomieścić do 180 osób i została wyposażona w system ścian mobilnych co pozwala na jej dowolną aranżację . Na standardowym wyposażeniu wszystkich sal znajdują się: projektor, ekran, flipchart oraz symetryczny Internet bezprzewodowy (200/200 MB/s), które udostępniamy Państwu bezpłatnie w ramach wynajmu. Dodatkowo na największych salach udostępniamy nowoczesny i niezawodny system nagłaśniający.

To co wyróżnia Golden Floor Eurocentrum, to podwyższony standard oferowanych przestrzeni i ekologiczne rozwiązania zastosowane w budynku. Ponadto do dyspozycji naszych Gości pozostaje przestrzeń restauracyjna, która w czasie szkoleń jest aranżowana na potrzeby organizacji lunchu. W naszej ofercie znajduje się również przerwa kawowa, którą udostępniamy Gościom przed salami – na foyer. Nasze Centrum Konferencyjne umożliwia wynajem przestrzeni zarówno na szkolenia, spotkania biznesowe jak i eventy, które mogą być połączone np. z wieczornym bankietem.

 

 

 

1 Piętro

 

Sala
Konferencyjna
Teatralne
Kinowe
Szkolne Stoły Podkowa ze stołami Podkowa bez stołów
Słońce 85 40 27 40
Ziemia 73 50 29 35
Słońce-Ziemia 180 90 45 50
Woda 25 15 11 15
Wiatr 21 15 13 15
Niebo 51 33 19 30

 

Pozostałe ośrodki:
Sprawdź sale konferencyjne w Sale Konferencyjne Golden Floor  na SaleBiznesowe.pl