Centrum Konferencyjne w Warszawie

Centrum Konferencyjne Warszawa –  Golden Floor zlokalizowane jest w samym centrum Warszawy. Golden Floor oferuje Państwu nową jakość usług. Znajduje się na pierwszym piętrze prestiżowego biurowca klasy A – Warsaw Towers, który zlokalizowany jest w ścisłym centrum warszawskiego Śródmieścia, w sąsiedztwie Dworca Centralnego, CH Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Prestiżowa lokalizacja naszego Centrum zapewnia doskonały dostęp do głównych ośrodków biznesu, obiektów handlowych oraz dużej bazy noclegowej. Gwarantuje także najlepszy ciąg komunikacyjny ze wszystkimi częściami miasta. Do Państwa dyspozycji oddajemy 8 najnowocześniejszych sal konferencyjno-szkoleniowych, zaprojektowanych zgodnie z aktualnymi trendami. Największa z nich może pomieścić do 80 osób. Na standardowym wyposażeniu wszystkich sal znajduje się projektor, ekran, flipchart oraz symetryczny Internet bezprzewodowy (200/200 MB/s), które udostępniamy Państwu bezpłatnie w ramach wynajmu. Centrum konferencyjne Golden Floor Centrum umożliwia wynajmem przestrzeni na spotkania i szkolenia biznesowe a także oferuje kompleksową obsługę nietypowych wydarzeń eventowych wedle indywidualnych potrzeb Klienta.

centrum konferencyjne warszawa

Centrum Konferencyjne w Centrum Warszawy

Idealne miejsce spotkań biznesowych to nie tylko sale szkoleniowe, ale również catering kawowy wraz z poczęstunkiem, dostęp do szybkiego internetu, możliwość skorzystania ze sprzętu multimedialnego czy biurowego a także obsługę asystencką. Kolejną zaletą oferowanego przez nas obiektu jest samo centrum Warszawy. Dzięki takiej lokalizacji dojazd do miejsca spotkania dla wszystkich uczestników staję się bardzo wygodny i szybki, ze względu na bardzo duże zróżnicowanie transportu oraz komunikacji miejscej, czy tez metra. W kilka minut bez żadnych opóźnień możesz dotrzeć na szkolenie, czy spotkanie z dowolnego miejsca w Warszawie.

Sale konferencyjne idealnie dopasowane

Sale konferencyjne oferowane w naszym Centrum Konferencyjnym Golden Floor to obiekty spełniające wszystkie wymagania uczestników takich spotkań. Dobierzemy salę wpasowaną w Twoje oczekiwania

Największą zaletą naszego centrum konferencyjnego jest gwarancja najniższej ceny na wynajem sal szkoleniowych przy zachowaniu wysokiego standardu usług oferowanych dla naszych gości i uczestników konferencji.

Golden Floor Airport jest najczęściej wybieranym ośrodkiem wśród firm z siedzibą w dzielnicy Warszawa Mokotów.