Centra konferencyjno – szkoleniowe – Golden Floor w Warszawie

Card image cap

Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Golden Floor Centrum

Al. Jerozolimskie 65/79

Odkryj niezwykłą przestrzeń konferencyjną w samym sercu Warszawy, na przeciwko Dworca Centralnego, oraz tuż obok Pałacu Kultury i Nauki.

Nasze sale konferencyjne cechuje nowoczesne wyposażenie i wysoka jakość usług, a także sąsiedztwo luksusowego hotelu Marriott, wykwintne restauracje, parking oraz dostęp do 300-metrowego tarasu z przepięknym widokiem na Warszawę.

To idealne miejsce na niezapomniane wydarzenia, szkolenia i konferencje.

Card image cap

Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Golden Floor Prosta

ul. Prosta 69

Idealna lokalizacja w centrum Warszawy, tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego. Przestronne sale, świeżo urządzone i pełne naturalnego światła, doskonale sprawdzą się podczas eventów, szkoleń, konferencji i innych spotkań. Pomieszczenia pozwalające na elastyczną aranżację, oraz nasza kompetentna obsługa, tworzą idealne warunki do udanych wydarzeń.

Oferujemy pełne wsparcie w sprawach organizacyjnych, bogaty catering oraz wynajem dodatkowego sprzętu. Łatwo dotrzesz do nas zarówno komunikacją publiczną, jak i własnym środkiem transportu. Przed budynkiem dostępny jest również parking.

Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak łatwo można zrealizować doskonałe wydarzenie w samym sercu Warszawy!

Card image cap

Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Golden Floor Pl. Unii

ul. Puławska 2

Nowoczesne centrum konferencyjne na trzecim piętrze budynku Plac Unii wyróżniające się funkcjonalnością oraz doskonałą lokalizacją.

Butikowy charakter tego centrum, zapewnia pełne dostosowanie do potrzeb klienta. Oferujemy również pełne wsparcie w organizacji spotkania wraz z dodatkowymi usługami.

Kameralne sale są idealne na różnego rodzaju spotkania, konferencje i wydarzenia. Dogodna lokalizacja blisko Trasy Łazienkowskiej, stacji metra i lotniska.

Card image cap

Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Golden Floor Plaza

al. Jerozolimskie 123A

Zapraszamy do wyjątkowej lokalizacji na 11. piętrze nowoczesnego wieżowca Atlas Tower, zaledwie kilka kroków od Dworca Warszawa Centralna.

Nasze przestronne pomieszczenia są doskonale doświetlone naturalnym światłem, co sprawia, że są idealne na różnego rodzaju wydarzenia – od spotkań biznesowych, przez szkolenia, aż po konferencje. Doświadczony personel Golden Floor dba o każdy szczegół, aby organizowane spotkania były niezapomniane i spełniały najwyższe oczekiwania.

Atmosfera w Golden Floor Plaza sprzyja efektywnej pracy oraz udanym spotkaniom, dlatego jesteśmy preferowanym miejscem dla organizacji różnorodnych wydarzeń biznesowych w centrum miasta.