Centra szkoleniowe - Golden Floor

Pierwsze centrum Konferencyjne Golden Floor powstało w 2008 roku. Przez wiele lat swojej działalności mieliśmy okazję współpracować z największymi Klientami branży MICE, organizując spotkania, szkolenia, eventy oraz kongresy dla ponad 1.000.000 osób.

8000

Ilość rezerwacji
w 2016 roku

153 000

Przeszkolonych osób
w 2016 roku

41 500

Zorganizowanych wydarzeń
w ciągu 8 lat działalności

1 000 000

Przeszkolonych osób
w ciągu 8 lat działalności


Idealna lokalizacja

Wszystkie Centra Konferencyjne Golden Floor mieszczą się w budynkach najwyższej klasy. Każde z nich położone jest w idealnie skomunikowanym punkcie pozwalającym na szybki i sprawny dojazd z dowolnego miejsca w Warszawie.

We wszystkich lokalizacjach oddajemy do dyspozycji naszych gości parking. Dodatkowym atutem każdego z ośrodków jest bliskość hoteli w niemal każdym standardzie.


Nowoczesne rozwiązania

Wynajmowane przez nas sale zostały zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami. Zastosowanie innowacyjnych a przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań pozwoliło na stworzenie miejsca przygotowanego na organizację dowolnego wydarzenia.

Wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia szkoleń (projektor, ekran, flipchart, ultraszybki Internet) jest udostępniane zawsze bezpłatnie. Do realizacji wszystkich wydarzeń w naszych centrach używamy wyłącznie sprawdzonego i markowego sprzętu.


Wysoki standard obsługi

Na każdym etapie kontaktu z Państwem proponujemy elastyczne rozwiązania zapewniając indywidualne podejście. Wysoka jakość obsługi, profesjonalizm i satysfakcja Klienta z oferowanych usług są dla nas najważniejsze.

Dziękujemy za zaufanie jakim Państwo nas obdarzyli przez te wszystkie lata naszej działalności. Jesteśmy wdzięczni za każdą ocenę, która weryfikuje naszą pracę.

5.1 / 6.0

Obsługa techniczna

5.6 / 6.0

Obsługa klienta

5.2 / 6.0

Obsługa centrum

28.3 min

Średni czas od złożenia zapytania do wysłania oferty


Dziękujemy za zaufanie

Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas nasi Klienci jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku warszawskich szkoleń.