Kontakt

Dział sprzedaży

wycena spotkania / nowi klienci

(22) 669-21-19
info@goldenfloor.pl
 

Justyna Staniszewska

Sales Manager / Opiekun Klienta

(22) 669-21-19
(+48) 690-999-711
j.staniszewska@goldenfloor.pl

Dominika Jaszczuk

Sales Manager / Opiekun Klienta

(22) 669-21-19
(+48) 507-166-204
d.jaszczuk@goldenfloor.pl

Patrycja Sasin

Sales Manager / Opiekun Klienta

(22) 669-21-19
(+48) 730-080-037
p.sasin@goldenfloor.pl

Ilona Krasnodębska

Sales and Quality Manager / Opiekun Klienta:

(22) 395-76-96
(+48) 730-077-730
i.krasnodebska@goldenfloor.pl

Natalia Mużanowska

Area / Sales Manager / Opiekun Klienta

(+48) 730-777-037
n.muzanowska@goldenfloor.pl

Formularz kontaktowy

Nasze lokalizacje

Golden Floor Plaza

al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
Recepcja: (22) 254-60-07

Ewelina Wiśnioch

Front Desk Representative

(+48) 530-052-124
e.wisnioch@goldenfloor.pl

Golden Floor Tower

ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa
Recepcja: (22) 395-76-95

Ignacy Olsiński

Area Manager

(+48) 730-161-730
i.olsinski@goldenfloor.pl

Golden Floor Airport

ul. 17 Stycznia 45B
02-146 Warszawa
Recepcja: (+48) 730-777-037

Natalia Mużanowska

Area Manager

(+48) 730-777-037
n.muzanowska@goldenfloor.pl

Pozostałe działy

Aleksandra Olszewska

General Manager

(+48) 533-033-477
a.olszewska@goldenfloor.pl

Olga Wołosiak

Deputy General Manager

(+48) 739-220-320
o.wolosiak@goldenfloor.pl

Paweł Przybylski

General Manager, Strategy - Marketing - IT

(+48) 507-166-316
p.przybylski@goldenfloor.pl

Anna Stypich

Chief Accountant

(+48) 690-999-324
a.stypich@goldenfloor.pl